OH7AB hallitus:

Puheenjohtaja Vesa Kuusela OH7XI vesa.kuusela@telemail.fi

Jäsen Mika Keronen OH7FWQ mikakeronen@hotmail.com

Jäsen Matti Korhonen OH7FQP oh7fqp@gmail.com

Jäsen Janne Tanskanen OH7TJ janatuinen77@gmail.com

Jäsen Tero Tirri OH7WP tirritero@gmail.com

Jäsen Jarno Kasslin OH7EBY oh7eby@sral.fi

Jäsen Pertti Karttunen OH7KP pertti.karttunen@gmail.com

Varajäsen Panu Vallius OH7CW panuvallius@gmail.com

Varajäsen Jussi Karttunen OH7JA jkarttunen@iki.fi

Toimihenkilöt:

Kerhomestari Tero Tirri OH7WP tirritero@gmail.com

Rahastonhoitaja Petri Ikonen OH7FAE

QSL manageri Panu Vallius OH7CW panuvallius@gmail.com

Kalusto ja toimitilat Vesa Kuusela OH7XI vesa.kuusela@telemail.fi

Varve yhdyshenkilö Pertti Karttunen OH7KP pertti.karttunen@gmail.com

Vapepa yhdyshenkilö Heikki Jeronen OH7NE hjeronen@gmail.com 0500-555696

Vapepa yhdyshenkilö Teemu Salminen OH7T t.s.a@iki.fi

ICT vastaava Jani Kontturi OH7EOW jani@oh7eow.fi 

Kulkuoikeudet Janne Tanskanen OH7TJ janatuinen77@gmail.com

Kilpailuohjaaja Panu Vallius OH7CW panuvallius@gmail.com

Toistinasemavalvoja Eino Ryynänen OH7ER oh7knm@gmail.com 

Koulutusohjaaja Veli-Matti Niiranen OH7FQH vp.niiranen@pp.inet.fi

Elmeri Eino Ryynänen OH7ER

RA-tutkinnot Matti Korhonen OH7FQP oh7fqp@gmail.com

Tiedotus Panu Vallius OH7CW panuvallius@gmail.com